Selecteer een pagina

Contact

Plastic Recycling Group

Contact

Broeckx Plastic Recycling BV

Notelstraat 47
5085 ET Esbeek
Nederland

v

Bereikbaar via mail en telefoon

info@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14

}

Kantoortijden

Maandag 08.00 – 17.00
Dinsdag 08.00 – 17.00
Woensdag 08.00 – 17.00
Donderdag 08.00 – 17.00
Vrijdag 08.00 – 17.00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Veel gestelde vragen

Kan ik zomaar materiaal aanleveren op jullie locatie?

Het beste is om op voorhand even te bellen met ons. Wij kunnen dan vertellen of het door u aangeboden materiaal te verwerken is door ons.

Wie vallen er onder de Plastic Recycling Group?

Onder de Plastic Recycling Group vallen Broeckx Plastic Recycling BV en Mega plastics BV. Broeckx Plastic Recycling BV is het bedrijf dat actief is binnen Europa. Mega Plastics BV houd zich bezig met alle activiteiten buiten Europa, zoals Azië

Welke certificering hebben jullie allemaal?

We hebben diverse certificering. Enkele voorbeelden zijn de NIWO certificering, ISO 9008 en ISO 14001. Wilt u weten welke certificering we nog meer hebben of bent u een relatie en wilt u een kopie hebben van de certificaten. Stuur dan een e-mail naar info@broeckx.nl

Zijn er kosten verbonden aan het leveren van kunststoffen?

Over het algemeen zijn er geen kosten verbonden aan het leveren van de kunststoffen. Afhankelijk van de kwaliteit en de hoeveelheid die aangeboden word kan er zelfs een vergoeding tegenover staan.

Kan ik altijd landbouwfolie aanleveren?

Landbouwfolie zamelen wij slechts 2 dagen per jaar in. Indien u hier meer informatie over wilt of een vraag hebt, stel hem dan via een e-mail aan Landbouw@broeckx.nl

Tot hoe laat kan er gelost worden?

Er kan gelost worden van 7:00 uur tot 16:30 uur. Wilt u  het zeker weten? Bel even en vraag naar de planning, wij denken graag met u mee!

Ik ben op zoek naar materiaal, welke kwaliteiten kunnen jullie mij aanbieden?

Stuur een e-mail naar info@broeckx.nl en geef aan naar welke kwaliteiten u op zoek bent.

Direct persoonlijk contact

Ad Broeckx

Ad Broeckx

CEO

Ad@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Twan Hesselmans

Twan Hesselmans

Operationeel manager

Twan@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Fred Hockers

Fred Hockers

Algemeen commercieel manager

Fred@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Koen Joos

Koen Joos

Commercieel manager (BE, FR, DU)

Koen@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Koen Vromans

Koen Vromans

Commercieel manager (NL, DU)

Koenvromans@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Rini van den Bijgaart

Rini van den Bijgaart

Planning en logistiek

Planning@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Angela Haerkens-Joosen

Angela Haerkens-Joosen

Administratie

Angela@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Noomi de Maagt

Noomi de Maagt

Back office en administratie

Noomi@broeckx.nl
+31 (0)13 516 9214

Meer weten? Wij bellen u graag terug!

Broeckx Plastic Recycling BV

Notelstraat 47
5085 ET Esbeek
Nederland

v

Bereikbaar via mail en telefoon

info@broeckx.nl
+31 (0)13 516 92 14